O mnie

O sobie pisze się zawsze najtrudniej, ale postaram się, tak jak zaleca Ania z Autentycznego Copywritingu odpalić słowa prosto z serducha.

Jak zaczęła się moja przygoda z grafiką?

W pewnym sensie przez przypadek. Jeszcze w liceum zobaczyłam jak mój brat coś tam sobie tworzy w CorelDraw. Jego rysunki zaintrygowały mnie. Poprosiłam, aby pokazał mi co i jak. Jego odpowiedź była krótka: Masz tu książkę i naucz się sama! Po czym odwrócił się na pięcie. Tak to już jest ze starszymi braćmi 

I tak zaczęłam się uczyć sama, najpierw Corela, potem Adobe… a po drodze jeszcze wielu innych rzeczy. Bo lubię pogłębiać wiedzę, bo lubię wiedzieć i chcę być jak najlepsza właśnie dla Ciebie!

Od początku mojej już ponad 20-letniej kariery zawodowej pracowałam jako marketingowiec z różnych branż projektujący dla „swoich” pracodawców, a po godzinach jako freelancer świadczący usługi dla małych i średnich firm oraz osób indywidualnych.

Do każdego nowego zadania podchodzę z pełnym zaangażowaniem, a każdy projekt oceniam i realizuję z perspektywy marketingowca i grafika.

Moje motto

Najpotężniejszą ze wszystkich muz jest nasze własne wewnętrzne dziecko.

Stephen Nachmanovitch

Kto to jest CrazyEd?

CrazyEd

CrazyEd to moje wewnętrzne dziecko z cytatu Stephena N., twarz zespołu Crazy Ed, która z wdziękiem przeprowadzi Cię przez świat wizualizacji Twojej MARKI.